KONST / Litografier / Färglitografi 12815032
nr 1281 5032
Leif Nielsen
(1920-2004), Danmark
Färglitografi, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerad. Motivet: 47x64cm och 51x70cm
Leif Nielsen, dansk bildkonstnär född 1920, död 2004 .
Utrop:
500 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:57:02